Taziye Ziyareti

Taziye Ziyareti

EMŞAV’DAN GMİS’E TAZİYE ZİYARETİ

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Maden İşçileri Sendikası’na (GMİS) taziye ziyaretinde bulunarak Genel Başkan Hakan Yeşil ile görüştü.

EMŞAV Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Hukuk İşleri Başkanı Av. Tülay Bekar, Ankara İl Başkanı İsmail Erol, Zonguldak İl Başkanı Erkan Çabri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Gazi ve Şehit Aileleri Koordinatörü Ömer Faruk Sanal, Büro-İş Sendikası Onursal Genel Başkanı Haydar Şahindokuyucu ve Emekli Kurmay Albay Canfer Balçık, 6 Kasım 2022 tarihinde GMİS’e taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile Zonguldak Maden Şehit Aileleri Derneği Başkanı Çetin Yiğit de hazır bulundu. EMŞAV Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Genel Başkan Yeşil’e vakıflarının plaketini takdim etti. Büro-İş Sendikası Onursal Genel Başkanı Haydar Şahindokuyucu da Genel Başkan Yeşil’e Türk bayrağı ve GMİS bayrağının bulunduğu masa bayrağı hediye etti.

EMŞAV Yönetimi, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürlüğü’nde meydana gelen grizu faciasında yaşamını yitiren 41 maden işçisi için taziyelerini iletti.

Haberi Paylaşın: