RAMAZAN HEDİYELERİ

RAMAZAN HEDİYELERİ

 

Dünyada ve Ülkemizde, Korona (Covit-19) virüs salgını ile mücadele ettiğimiz bir süreci yaşıyoruz. Bir zamanlar bilim kurgu filmlerinde izlerdik, bir virüs dünyayı sarar sonra Bilim Adamları, Doktorlar, Hemşireler, Sağlık Çalışanları tedaviyi bulmak için çalışırken, Polisler, Güvenlik güçleri düzeni korumak için ellerinden geleni yapardı. Şimdi o bilim kurgu filmlerinin geçeğini yaşıyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere; İçişleri Bakanımız,  Sağlık Bakanımız, Devletimizin ilgili organları ellerinden geleni yaptılar, yapmaya devam ediyorlar ve süreci gerçekten başarıyla yürütüyorlar.

Bilim Adamlarımız, Doktorlarımız, Hemşirelerimiz, Sağlık Çalışanları, Polislerimiz, Güvenlik Güçlerimiz ve diğer kamu hizmeti veren görevliler, adını sayamadığımız birçok sektörün çalışanları canla başla çalışıyor. Her birisine en kalbi duygularımızla teşekkür ediyoruz.

Alınan tedbirler ve talimatlar kapsamında bizlerde EMŞAV Ege Bölge Başkanlığı olarak Virüs salgını tedbirleri kapsamında gerekli talimatlara uyarak çalışmalarımızı öteledik. Ancak Mübarek Ramazan ayının gelmesi vesilesiyle neler yapabiliriz derken, Genel Başkanız Sayın (GAZİ) Abdurrahman YILMAZ’ın ve Yönetim Kurulumuzun da desteği ve olurları ile EMŞAV Ege Bölgesi olarak ayni yardım paketlerini oluşturduk. Bizlere bu esnada ulaşan Yürekli İnsanların dostlarımızın vermiş oldukları market alış veriş kartlarını teslim aldık.

Ramazan ayının ilk haftası ve son haftası olmak üzere iki kez kendi imkânlarımız dâhilinde tespitini yapabildiğimiz ailelerimize, yerlere, götürüp dağıtımını yaptık, teslim ettik.. Çok şükür Arife günü bu çalışmayı tamamladık.

Bu çalışmada emeği geçen;  Bölge Başkan Yardımcım Ahmet Uğur BARAN, Sosyal Hizmetler Başkanım Ömür NARİN, Birim Başkanım Murat TOPAL, Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkanım Avukat Mehmet GÜLTEKİN,  başta olmak üzere emeği geçen çalışma arkadaşlarıma;

Bu çalışmamıza destek olan; Ünlü Mobilya Panel Ebatlama Firma Sahibi Sayın Mustafa ÜNLÜ ve oğlu Gökhan ÜNLÜ ’ye, isminin açıklanmasını istemeyen başta Emniyet Mensubu olan Şehit Kızımız olmak üzere,  diğer tüm gönüllü dostlarımıza, Bu yürekli insanlara Saygıyla en içten kalbi duygularımla Teşekkür ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamalarından da takip ettiğimiz üzere; Normalleşme süreci gerekli tedbirler kapsamında artık hayata geçecektir. Bu durum göz önüne alındığında çok yakın bir sürede Ege Bölge Başkanlığı olarak çalışmalarımız başlayacaktır.

Mübarek Ramazan bayramımız olması vesilesiyle;  başta Tüm Şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimizi minnetle bir kaz daha anarak; Sağlık, Huzur, Bereket dolu Şeker tadında, sevdiklerinizle birlikte nice Bayramlar diliyoruz.

Bayramımız Mübarek olsun. Saygılarımla...

 

Ahmet İMREK

Ege Bölge Başkanı

           

               

                 

 

Haberi Paylaşın: