Polis Haftası Kutlu Olsun.

Polis Haftası Kutlu Olsun.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. Yıl dönümü sebebiyle 04-10 Nisan Polis Haftası kapsamında Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet AKTAŞ, Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız, Polis Akademisi Başkanımız ile Öğretim Üyelerimiz, Teşkilat Mensuplarımız ve Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet KAVLAK Anıtkabir’e giderek Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün huzuruna çıktılar.

Burada düzenlenen tören hitamı Emniyet Genel Müdürümüz, Anıtkabir Özel defterine günün önemine binaen yazarak, imzaladılar.

Buradan Ankara Polis Şehitliğine giden heyet okunan mevlidi şerif sonrasında Aziz Şehitlerimizin kabirleri başında dua ederek her bir Şehidimizin kabrine çiçeklerini bıraktılar sonrasında ise Ankara Hacı Bayram Camiinde Şehitlerimiz için okutulan mevlidi şerife katıldılar.

Bu Vatan ve Millet için canından, sevdiklerinden vaz geçen Aziz Şehitlerimizi rahmetle, kendilerini siper eden Kahraman Gazilerimizi minnetle, ebediyete göç etmiş teşkilat mensuplarımızı, onur ve gururla görevini yerine getirdikten sona emekli olmuş Polislerimizi ve halen görevlerine, azimle, fedakârca devam eden Polislerimizi, onların her daim arkasında dim dik duran cefakâr Polis Ailelerimizi şükranlarımızı sunuyor her birisine sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Kahraman Türk Polis Teşkilatımızın 177. Yıl dönümü kutlu olsun.                   

EMŞAV 

 

 

Haberi Paylaşın: