Osmaniye Emniyet Müdürümüz

Osmaniye Emniyet Müdürümüz

Emşav Osmaniye İl Başkanlığımızın kuruluşu vesilesiyle bir dizi temaslarda bulunmak üzere Osmaniye iline hareket eden Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ ile Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet KAVLAK, Osmaniye Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet Selçuk OKUMUŞ ‘u makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Vakfımız ve çalışmaları hakkında Sayın Ahmet Selçuk OKUMUŞ’a bilgi veren Genel Başkanımız bundan böyle Osmaniye ilinde açılacak olan temsilciliğimizin de yürüteceği çalışmaları anlattı. Sayın OKUMUŞ açılacak olan temsilciliğin yerinde bir karar olduğunu çalışmaları yakından takip edeceğini, Osmaniye Emniyet Müdürlüğü olarak vakfımızın yanında olduklarını ifade etti.

Ziyaret hitamında günün anısına Genel Başkanımız Osmaniye İl Emniyet Müdürümüze plaket takdiminde bulundu.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Sayın Ahmet Selçuk OKUMUŞ’u bilen bilir! Kendileri Emniyet Mensuplarımıza, Şehit ve Gazi Ailelerimize olan düşkünlüğü ile bilinen bir Müdürümüz… Sağ olsunlar, her zaman her daim teşkilat personelimizin ve ailelerinin her türlü konuları ile içtenlikle ilgilenmekteler. Kendilerine ilgi ve alakaları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Haberi Paylaşın: