ORDUMUZU DESTEKLİYORUZ

ORDUMUZU DESTEKLİYORUZ

Vatanımızın ve Milletimizin bölünmez bütünlüğüne bozmaya teşebbüs eden PKK/PYD/YPG/KCK – FETÖ/PDY ve türevleri ile onlara yardım ve yataklık eden iç ve dış güçlerin sözde oyunlarını bu millet her daim bozmuştur.

Ülkemizin çevresinde bir çember gibi sözde yapılanmaya çalışan terör örgütleri Ülkemizi bir terör eylem merkezi yapma çabaları her seferinde Yüce Türk Devletimiz tarafından bertaraf edilmektedir.

Tarih boyunca bu uğurda nice kahramanlar ailelerini sevdiklerini geride bırakarak, Vatanımız ve Milletimiz için Şehit olmuş ya da kendilerini siper ederek Gazi olmuştur.

Ülkemizin Güneydoğu bölgesi sınırlarında vatan toprağının yanı başında oluşum sağlamaya çalışan gerek Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi gerek ise o bölgede yaşayan insanları tehdit eden terör örgütlerine karşı Yüce Türk Ordumuzun sınır ötesi harekatları düzenleme zorunluluğu Uluslararası Hukuk kaidelerine göre meşru hükümler kapsamında bölge halkının ve Ülkemizin güvenliği için düzenlenmektedir. Bu vesile ile Kahraman Ordumuz tarafından PENÇE YILDIRIM HAVA HAREKATI düzenlenmiştir.

Emniyet Teşkilatı ve Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı EMŞAV olarak her zaman Kahraman Ordumuzu ve tüm Kolluk Güçlerimizi her hâlükârda destekliyoruz.

Yüce Rabbimiz Vatanımızı Milletimizi korusun, Muzaffer Ordumuzun ve Tüm Kolluk Güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: