Mersin Emniyet Müdürümüze teşekkürler

Mersin Emniyet Müdürümüze teşekkürler

Emşav Mersin İl Başkanlığımızın yeni yapılan binasına 05 Kasım 2021 günü akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce taş atılmak suretiyle bir saldırı meydana geldi. Bina yüzeyinde küçük çaplı bir hasar oluştu.

Bu olayı yerinde değerlendirmek ve incelemek üzere Mersin iline hareket eden Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet KAVLAK, İletişim ve Koordinasyon Başkanımız Sayın Ahmet İMREK, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkanımız Sayın Hasan ÇETİN, Emşav Mali Müşavirimiz Sayın Tarık ÖZDEMİR gece saatlerinde Mersin iline intikal ettiler.

Genel Başkanımız ve beraberinde buluna heyet meydana gelen olayı yerinde inceleyerek İl Başkanımız Tufan NENNİ ve İl Başkan Yardımcımız Yahya GÜNDOĞDU’dan bilgi aldılar.

Meydana gelen olayın hemen sonrasında Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ARSLAN koordinesinde olaya müteakip derhal olayın şüphelisi olan kişilerin yakalandığı, haklarında gerekli yasal işlemlerin yapıldığı ve olayın bağımlı bi-mekân takımı olarak tabir edilen kişilerce münferit olarak gerçekleştirildiği, başka bir yönünün olmadığının tespit edildiği ve İl Emniyet Müdürümüzün koordinesinde Mersin Polis Teşkilatımızın çok kısa bir süre içerisinde başarılı bir çalışma sergileyerek tüm yönleri ile bu olayı aydınlattığı görüldü.

Meydana gelen olay sonrasında görev yaptığı her yerde başarılı çalışmalara imza atan değerli Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ARSLAN’ı Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ ve beraberinde bulunan Mersin İl Başkanımız ve yöneticileri ziyaret etti.

Sayın Genel Başkanımızı ve berberinde bulunan heyeti makamında kabul eden İl Emniyet Müdürümüze ve Mersin Polis Teşkilatımıza duyarlı hassas davranışlarından, desteklerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı Genel Başkanımız teşekkür etti.  

Sayın İl Emniyet Müdürümüze bizlerde saygılarımızla en kalbi duygularımızla bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: