Kamu Oyuna...

Kamu Oyuna...

KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA...

Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu dönemde, adeta yeni bir kurtuluş mücadelesi verdiğimiz şu sıralarda;  Âmâsız fakatsız lakinsiz bir şekilde ordumuzun arkasında durmak, şerefli, haysiyetli, vatansever her vatandaşın milli vazifesidir.

Böyle bir durumda her vatansever ve milletperverin üzerine düşen yegâne görev,  Vatanın ve Milletin yanında durmaktır. Siyasi hesaplaşmaları bir tarafa bırakarak ülkenin ali menfaati için kenetlenmektir. Hepimiz şunu iyi bilmeliyiz ki; ilanihai ölüm varsa eğer bunun en şereflisi ŞEHADETTİR. Eğer bu vatanda da yaşamaya devam etmek istiyorsak maalesef ki bunun tek yolu geçmişte atalarımızın bizim için döktüğü gibi gerektiğinde “ki bu gün gerekiyor” bizimde kanımızı dökme pahasına bu ülkeyi savunarak geleceğimize yani evlatlarımıza huzurlu yarınlar bırakmaktır.

Bu günkü dava sadece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın  davası değildir. Bu mücadele devletin ve milletin beka mücadelesidir.

Şunu unutmayalım ki, şehit vermeyi göze almasaydı eğer Alparslan Anadolu’nun yolunu açmazdı, Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u Fetih etmezdi, Atatürk Kurtuluş Savaşı vermezdi.

Mahallede huzur yoksa evinde huzur olmaz. Evin huzuru ve güvenliği mahalleden geçer. Eğer mahalledeki huzursuzluğa zamanında müdahale etmezsen, bu huzursuzluk sırasıyla, önce sokağına ardından binana, en sonunda evine yansır ki artık önlem alamazsın. Bunun içindir ki Ortadoğu bizim mahallemiz, Suriye bizim sokağımız, bir sonraki adım ise bizim evimizdir.  Biz buradaki mücadeleyi kaybedersek Allah muhafaza evimizden oluruz.

Bu günkü mücadele akamete uğramamalı... Yarın ki masadan sağlam ve başarıyla kalkmamız için kenetlenmemiz lazım.

Gerektiğinde Sayın  Cumhurbaşkanımızın yarın masaya yumruğunu en sert bir şekilde vuracağından şüphemiz yok ancak 82 Milyon adına vurması daha çok ses getirecektir.

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı – EMŞAV olarak,  daha doğrusu bu ülkenin bekası için kanını dökmüş insanlar, aileler olarak;  Ordumuzun, Milletimizin her daim yanındayız.

Gerektiğinde kanımızı canımızı vermeye her daim hazırız.

Unutulmamalıdır ki Şehitlik kısmet meselesidir. Her faniye nasip olmaz.

Kamuoyuna saygıyla arz ederim.

Abdurrahman YILMAZ

EMŞAV GENEL BAŞKANI

Haberi Paylaşın: