Kamu Oyuna Gazimize yapılan

Kamu Oyuna Gazimize yapılan

KAMUOYUNA DUYURULUR.

               Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şube Müdürlüğü İç Hizmetler Büro Amirliğinde görev yapan Vazife Malulü İdari Polis Memuru A. C. Gazimizin bir süre önce görev yerinde yaşamış olduğu ve bizleri derinden yaralayan olayı üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

              Trabzon İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Sayın Kenan AYDOĞAN’ın, bir süre önce Trabzon Özel Harekat Şube Müdürlüğümüzü ziyaret ve denetimi esnasında; Hendek olaylarında PÖH olarak görev yapan hainlerle çarpışan ve yaralanan, yaralandığı andan sonra bile çatışmaya devam eden, halen vücudunda şarapnel parçaları ile yaşamını sürdüren  Vazife Malulü Gazi İdari Polis Memuru A.C. kardeşimize karşı sergilemiş olduğu tavır, hareket ve kullandığı kelimelerin, cümlelerin, üslubun, başta Kahraman Gazimiz olmak üzere Tüm Gazilerimizi, Teşkilatımızı ve Milletimizi derinden yaraladığı ve üzdüğü  aşikardır..

Bu Vatan için kendilerinin siper etmiş Tüm Gazilerimiz Yüce Türk Milletimizin Onurudur. Hiçbir Gazimiz ne suretle olursa olsun böyle bir davranışı ve sözleri hak etmemektedir.

Yüce Devletimizde tarih boyunca her daim Ahtı Vefa esas olmuştur.

Trabzon İl Emniyet Müdürü Sayın Kenan AYDOĞAN’ı bu tavrından dolayı kınıyor, görevini en iyi şekilde yapan kardeşimize saygı duymasa bile duygularının incitilmemesi hususunda hassas davranmaya ve başta Vazife Malulü İdari Polis Memuru A. C.  Kardeşimiz olmak üzere; Tüm Kahraman Gazilerimizden, Teşkilatımızdan ve Milletimizden Özür dilemeye davet ediyoruz.

Kamuoyuna Saygıyla…

 

 

Gazi Abdurrahman YILMAZ

Emşav Genel Başkanı

 

Haberi Paylaşın: