İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU...

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU...

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU 'nun Aziz Şehitlerimiz ve onların kutsal emanetleri olan Şehit Ailelerimiz ile Kahraman Gazilerimize ve Emniyet Teşkilatımıza olan sevgiyle dolu gönül bağını ve duruşunu hepimiz bilmekteyiz. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. Yıl dönümünü kutladığımız bu hafta vesilesiyle Emşav Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’yu makamında ziyaret ederek kendileri ile görüştü.

Emşav çalışmaları hakkında bilgi alan Sayın Bakanımıza Gazilerimizin de Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indiriminden faydalanabilmesi ve Vakfımızın vergi muafiyeti konularını Genel Başkanımız iletti. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU bu konularla hemen ilgileneceğini ve takipçisi olacağını söyledi.

Genel Başkanımızı makamına kabul ederek içtenlikle misafir eden Sayın Bakanımız görüşme hitamında Tüm Şehit Ailelerimize ve Gazilerimize selamlarını iletti. Genel Başkanımız tarafından ziyaret anısına kendilerine Emşav plaketimizi hediye edildi.

Genel Başkanımızı makamına kabul ederek, içtenlikle misafir eden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ’ya en kalbi duygularımızla bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: