Gerçekten Biz Bize Yeteriz.

Gerçekten Biz Bize Yeteriz.

Korona Virüs salgını tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de etkisini göstermektedir. Bu zorlu süreçte Devletimiz her türlü tedbiri almak üzere çalışmalar yapmış ve uygulamaya sokmuştur.

Şuan ki zaman; Yüce Türk Milletine yakışan şekliyle, birlik olmak, bir olmak zamanıdır. Her birey üzerine düşeni en iyi şekilde yapmalı, bu cennet vatanımız ve milletimiz için gerekli gayreti göstermelidir.

Milli birlik ve dayanışma adına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN bu zorlu süreçte dünyada emsali az bulunan bir hassasiyetle Milletimizin dayanışması adına “Biz Bize Yeteriz Türkiye” kampanyasını başlatmıştır.

EMŞAV olarak bizde; “Biz bize gerçekten Yeteriz, Hadi Türkiye’m” diyoruz.

Bu vesile ile Sayın Genel Başkanımız ilk etapta 01.04.2020 tarihinde gerekli katılımı derhal sağlanmıştır.

Sosyal Medya üzerinden Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ aşağıda bulunan mesajı EMŞAV ailesine ve Tüm Kamu Oyuna yayınlamıştır.

"Vakıf Genel Başkanı olarak kampanyaya desteği naçizane karınca Kararınca başlatıyor ve bütün EMŞAV AİLESİNİ kampanyaya katılmaya davet ediyorum. Saygılarımla.

Abdurrahman YILMAZ

Genel Başkan"

 Emşav olarak kampanyaya yürekten desteklerimizi sunduğumuzu ve halkımızın da destek vermesini arzuladığımızı Kamu Oyuna saygıyla duyuruyoruz.

Haberi Paylaşın: