Genel Başkanımızın Tunceli Ziyareti

Genel Başkanımızın Tunceli Ziyareti

Emşav Tunceli İl Başkanlığının çalışmalarını yerinde görmek ve Şehit Ailelerinin taleplerini dinlemek amacıyla Tunceli İline giden Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz burada bir dizi ziyarette bulundu.

Tunceli ilinde ilk önce İl Valisi Sayın Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret eden Genel Başkan Yılmaz Sayın Mehmet Ali Özkan’a EMŞAV’ın çalışmaları hakkında bilgi vererek Şehit Ailelerimizin taleplerini iletti.

EMŞAV’ın çalışmalarından dolayı çok memnun olduğunu belirten Tunceli Valisi Sayın Mehmet Ali Özkan Şehit ve Gazi Ailelerimizin her zaman yanında olduğunu ve EMŞAV’a güzel çalışmalarında her zaman destek olacağını ifade etti.

Emşav Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz iki günlük ziyareti esnasında  Emşav Tunceli İl Başkanı Ali Haydar Tunçel ve Yardımcılarıyla birlikte; Tunceli Emniyet Müdürü Sayın Tolga Yılmaz’ı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Nazif Yıldırım’ı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Ali Ekber Yurt’u, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Lokman Ekinci’yi Diyanet Sen Şube Müdürü Sayın Bülent Süner’i ayrı ayrı ziyaret ederek Emşav İl Başkanlığımıza ve Şehit Ailelerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: