Evlatlarımızla bir arada...

Evlatlarımızla bir arada...

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV), Ankara'da bulunan şehit ailelerinin çocukları ile düzenlenen yemekte buluştu. EMŞAV Genel Başkanı Sayın Abdurrahman YILMAZ ve EMŞAV Onursal Başkanı Sayın Yaşar ALKAYA ve vakıf üyeleri, Ankara'da yaşayan TSK ve Emniyet mensubu şehit ailelerinin çocukları ile Yenimahalle'de düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Etkinlik kapsamında çocuklar için animasyon ve müzik eşliğinde eğlence düzenlendi, şehit çocuklarına futbolcu forması hediye edildi.

Şehitlerin kutsal emanetleri olan evlatlarının yanında bulunmak ve onlara destek olmak için vakıf olarak bu tip etkinlikler düzenlendiklerini belirten EMŞAV Onursal Başkanı Sayın Yaşar ALKAYA, "Ailelerimiz kimseden maddi olarak bir beklenti içerisinde değil. Sadece hatırlanmak istiyorlar. Onlar bu vatan için ödenebilecek en büyük bedeli ödemişler, maddi ve manevi olarak onların hakları ödenemez. Şehitlerimizin emanetine sahip çıkmalıyız." ifadelerini kullandı.

EMŞAV Genel Başkanı Sayın Abdurrahman YILMAZ Vakıf kültürü ile her türlü çalışmalarımızın devam edeceğini belirterek, Şehitlerimizi, Gazilerimizi, Emniyet Teşkilatımızı, Güvenlik güçlerimizi, her daim unutmadık unutmayacağız dedi.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: