EMŞAV Mütevelli Heyeti Toplandı...

EMŞAV Mütevelli Heyeti Toplandı...

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV)  Mütevelli Heyeti 27.03.2021 tarihinde EMŞAV Genel Başkanlığında toplanarak 5. Olağan Genel Kurulunu yapılmıştır.

Divan Başkanlığının gündemi okumasına müteakip, Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile toplantıya başlanılmıştır. Vakıf bütçesi, yapılacak çalışmalar, projeler, Vakıf Tüzüğüne bağlı Yönetmelikler, pandemi tedbirleri kapsamında yürütülecek faaliyetler hakkında görüşmelerin tamamlanmasından sonra Vakıf Yönetim Kurulu seçilmiştir.

Yapılan seçim sonucu; Abdurrahman YILMAZ Genel Başkan, Ahmet KAVLAK Genel Başkan Yardımcısı, Leyla KANAT Teşkilatlardan sorumlu üye, Sevcan DEMİR Genel Sekreter, Ayşegül SARIGÜL Mali Genel Sekreter olarak seçilmiştir.  Yönetim Kurulu Başkanlığı adına EMŞAV Birimlerinden ve Temsilciliklerden sorumlu olarak tüm koordinasyon görevini İletişim ve Koordinasyon Başkanı Ahmet İMREK yapmaya devam edecektir.

Emniyet Teşkilatı Şehit Ailelerimizi ve Gazilerimizi Devlet Protokolü başta olmak üzere her platformda resmi olarak temsil eden EMŞAV,  Aziz Şehitlerimizin kutsal emanetleri Şehit Ailelerimiz ile kendilerini siper eden Kahraman Gazilerimizi ve Ailelerini, her biri fedakarca çalışan Emniyet Teşkilatı Personelimizi en iyi şekilde temsil ederek, üzerine yüklenen vazifeleri daha da iyi yapmak ve kurumsallaşarak büyümek adına görevlerini özveriyle yerine getirmeye  devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.27.03.2021

Haberi Paylaşın: