EMŞAV İKTİSADİ İŞLETMESİ

EMŞAV İKTİSADİ İŞLETMESİ

EMŞAV İKTİSADİ İŞLETMESİ

Vakfımıza gelir sağlamak üzere Emşav İktisadi İşletmesi olarak mevzuat hükümleri kapsamında ticari faaliyetler yürütmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlar ile özel sektörün talep etmeleri halinde gerek duydukları birçok ürün, malzeme (bilgisayar donanımları, yazıcılar, elektronik ürünler, ofis malzemeleri, temizlik ürünleri vb. gibi birçok konuda) veya iş hizmetleri vb. gibi ihtiyaçlarınızla ilgili olarak taleplerinizle ilgili gerekli fiyat teklifi verilmektedir.  

Kurumunuzun/kuruluşunuzun ihtiyaç duyduğu her türlü ürün, malzeme vb. gibi taleplerinizin olması halinde Emşav İktisadi İşletmesi ile iletişime geçmeniz durumunda konusunda uzman ekiplerimiz sizlerle iletişime geçerek talep ettiğiniz ürünlerin/malzemenin veya iş hizmetlerinin nasıl ne şekilde olacağı, fiyat bilgileri, ödeme ve fatura işlemleri ve teslim sürecini sizlere bildirecektir.

Yapılan teklifin sizlerce uygun olması durumunda gerekli ticari işlemler hızla tamamlanarak teslimat süreci başlayacaktır.

Yapılan bu çalışmalarda sizler bedeli mukabilinde kurumunuzun/kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamış olurken, bu çalışmalardan dolayı elde edilen ekonomik kar ise vakfımıza gelir olarak kaydedilecektir.

Vakfımız İktisadi İşletmesinden teklif alabilmek için aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Örneğin verdiğimiz bazı teklif konularımız;

 ·        Promosyon Ürünleri

·        Endüstriyel ürünler

·        Mobilya Ofis Malzemesi

·        Oto Yedek Parça – Isıtıcı (Webasto tipi)

·        Kriminal Laboratuvar Malzemeleri

·        Medikal Ürünler

·        Kırtasiye Malzemeleri

·        Temizlik Ürünleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

M. Murat KELEŞ

Emşav İktisadi İşletme Satış Müdürü

E-Posta: iktisadi@emsav.org.tr

Gsm: 0532 346 87 99

Haberi Paylaşın: