EMŞAV GENEL İŞTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

EMŞAV GENEL İŞTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı – EMŞAV  2023 YILI GENEL İSTİŞARE TOPLANTISI Emşav Antalya İl Başkanı Fatih Selek ‘in ev sahipliğinde Bilem Otel Tesislerinde düzenlendi.

Ülkemiz genelinde kurumsal yapısıyla; 14 Merkezi Birim 5 Bölge Başkanlığı 2 Bölge Koordinatörlüğü, 45 Temsilciği ile yürütmekte olduğu başarılı çalışmalarla takdir edilen EMŞAV tüm birimleriyle Antalya ilimizde bir araya geldi.

09 Haziran -12 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşen toplantıda Şehit ve Gazi Aileleri için yapılan çalışmalar, etkinlikler ile gelecek günlerde yapılması planlanan çalışmalar ve projeler masaya yatırıldı. Görülen eksikliklerin giderilmesi için planlar yapıldı. Temsilci Başkanlara meri mevzuat kapsamında eğitimler verildi.

Toplantı hitamında açıklamada bulunan Emşav Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz;

“Her yıl rutin olarak düzenlemiş olduğumuz Emşav Genel İstişare Toplantımızı bu yılda tüm birimlerimizle, temsilciliklerimizle Antalya İl Başkanımız Fatih Selek beyefendinin ev sahipliğinde gerçekleştirdik.  Vakıf Kültürü ile temsiliyetimizin ve sorumluluklarımızın bilinciyle 25 yılı aşkın süredir devam ettiğimiz bu görevde Emşav olarak yürümeye devam edeceğiz.

Emşav; Aziz Şehitlerimiz, Kahraman Gazilerimiz, Şehit ve Gazi Ailelerimiz, Emniyet Teşkilatımız ve her biri Gazi Şehit adayı olan fedakârca görev yapan Polislerimizi onurla gururla temsil edecek ve onlar her daim yanında olacaktır. Bu şiarla   yürümekte olduğumuz bu kutsal görevde tüm temsilcilerimiz ve birimlerimiz yorulmadan çalışacak, vazifelerini yapacaktır.

Gerçekleşen toplantımızda tüm bunları ele aldık Emşav vakıf kültürü ile çalışmalarına devam edecek, gerekeni yapacak…

Emşav ailesini misafir eden başta Antalya İl Başkanı Fatih Selek olmak üzere İl Başkan yardımcılarımıza ve Antalya il Başkanlığı ekibimize, yurdumuzun dört bir yanından gelerek katılım sağlayan temsilci başkanlarımıza en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.” dedi.

 

EMŞAV -IKB

Haberi Paylaşın: