EMŞAV Alanya Şubemiz açıldı.

EMŞAV Alanya Şubemiz açıldı.

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) olarak Ülkemiz genelinde çalışmalarımız Vakıf Kültürü ile devam etmektedir. Bu kapsamda Vakfımızı Temsilen Alanya Şube Başkanlığımız 14.11.2019 tarihinde açılarak faaliyete başlamıştır.

 Alanya Şube Başkanlığımıza Burak Doğan AYDOĞAN Yardımcılığına ise Aykut KARPAT atanmış görevlerine başlamışlardır.

14.11.2019 günü Alanya Şubemizin açılış töreni tertip edilmiş, düzenlenen açılış törenine Alanya İçesimizin tüm Devlet Erkânı Mülki Amirlerimiz, İlçe Emniyet Müdürümüz, İlçe Emniyet Müdür Yardımcımız ve çalışma arkadaşları, Jandarma Komutanımız ve Sahil Güvenlik Komutanımız ve çalışma arkadaşları, Şehit ve Gazi Ailelerimiz ve vatandaşlarımız İşadamlarımız STK Temsilcileri ve  Genel Başkanımız ve  Genel Başkan Yardımcımız katılmışlardır.

Alanya Şubemizin açılışına katılan ve bu güne kadar her türlü desteği esirgemeyen başta Alanya Kaymakamımız Sayın Mustafa HARPUTLU olmak üzere; Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat YÜCEL’ e  İlçe Emniyet Müdür Yardımcımız Haşim ÇAKMAKLI’ya   Jandarma Komutanımız Yarbay Serkan AKBABA’ya, Sahil Güvelik Komutanlığı görevlilerine, MHP İlçe Başkanı Mustafa TÜRKDOĞAN’a, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa TOKLU’ya Alanyaspor Başkanı Hasan ÇAVUŞOĞLU’na ve duyarlı vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Alanya Şubemiz bundan böyle; Güller Pınarı Mahallesi Ali Aydoğan Sokak Kemal Aydoğan Apartmanı No:3 Alanya adresinde hizmet verecektir.

Emşav 21 yılı aşkın süredir üzerine aldığı görev ve sorumluluğun bilinciyle, Vakıf Kültürüyle çalışmalarına devam edecek olup Alanya Şubemizin Vatanımıza Milletimize hayırlı olmasını diler Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı ( EMŞAV) Genel Merkezi

Haberi Paylaşın: