Emniyet Genel Müdürümüz...

Emniyet Genel Müdürümüz...

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı ( EMŞAV) Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet KAVLAK ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sevcan DEMİR, Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet AKTAŞ’ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Sayın Genel Müdürümüze Vakfımız çalışmaları ve Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz ile ilgili sosyal içerikli devam eden projelerimiz hakkında bilgi arz edilmiştir. Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ ziyaret hitamında günün anısına kendilerine plaket takdim etmiştir. 

Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin ve Vakfımızın her daim yanında olan Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet AKTAŞ’ a içten ve samimi misafirperverliği için saygıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca; Sayın Genel Müdürümüzün ziyaret sonrasında yayınlamış olduğu Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin ve Vakfımız adına mesajları için ayrıca şükranlarımızı sunarız.

 

Sayın Genel Müdürümüzün Mesajları;

 

EMŞAV ZİYARETİ

    Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü ve devletimizin bekasını kendi canından üstün gören Emniyet Teşkilatımız, görevi başında şehit düşen kahramanlarımızın emanetleri değerli ailelerinin ve gözbebeğimiz gazilerimizin yanında olmayı temel sorumlulukları arasında saymaktadır.

  Başımızın tacı olan kıymetli ailelerine ve gazilerimize her konuda destek olma, yanlarında olduğumuzu her fırsatta hissettirme, hayatlarını kolaylaştırma, yasal haklarının korunup geliştirilmesine yardımcı olma, kamuoyunda duyarlılık oluşturarak hak ettikleri saygıyı en üst seviyede görmeleri noktasında ön ayak olmayı en temel görevimiz olarak kabul etmekteyiz.

  Ziyaretlerinden ayrı bir memnuniyet duyduğum EMNİYET TEŞKİLATI VAZİFE MALULÜ VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI’nın değerli yöneticilerine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyor, her zaman ve her konuda yanlarında olduğumuzu bu vesileyle bir kez daha hatırlatıyorum.

MEHMET AKTAŞ

VALİ

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ

Haberi Paylaşın: