Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Erol Ayyıldız

Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Erol Ayyıldız

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı-EMŞAV Yönetim Kurulu Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürü Sayın Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürü görevini yürütmekte iken İçişleri Bakan Yardımcısı olarak atanarak görevine başlayan Sayın Vali Mehmet Aktaş ‘ın yerine Emniyet Genel Müdürü olarak Sayın Vali Erol Ayyıldız atandı.

Emşav Yönetim Kurulu Başkanı (Genel Başkan) Sayın Abdurrahman Yılmaz, Genel Başkan yardımcısı Sayın Ahmet Kavlak, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Leyla Kanat ve Sayın Sevcan Demir yeni görevine başlayan Emniyet Genel Müdürü Sayın Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gerçekleşen ziyarette Emşav ve yürütülmekte olan çalışmalar hakkında kısaca bilgi veren Genel Başkan Sayın Abdurrahman Yılmaz’ı dinleyen Sayın Aktaş, her daim Şehit ve Gazi Ailelerinin yanında olduklarını ifade etti.

Gerçekleşen ziyaret hitamında Genel Başkan Sayın Abdurrahman Yılmaz Emniyet Genel Müdürü Sayın Erol Ayıldız’a günün anısına plaket takdiminde bulundu.

Haberi Paylaşın: