Ege Bölge Başkanı atandı.

Ege Bölge Başkanı atandı.

EMŞAV Ege Bölge Başkanı Ahmet İMREK,  27.07.2017 tarihinden buyana Ege Bölge Başkanlığı görevini yürütmekte iken 12.06.2020 tarihinde İletişim Koordinasyon Birimler Başkanı olarak yeni görevine atanmasından dolayı boşalan Ege Bölge Başkanlığı görevine, İzmirli İşadamlarından Güney KÖSE atandı.

İzmir’in genç işadamlarından Güney Köse 1991 yılında Çankaya’da dünyaya geldi. Liseyi İzmir Türk Kolejinde okuduktan sonra ÖSS’de Türkiye 306.’sı olarak İstanbul Bilgi Üniversitesini tam burslu kazandı. Uluslararası ilişkiler bölümünde öğrenimine devam eden Güney KÖSE aynı dönemde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü de okuyarak her iki bölümden de başarı ile mezun oldu.

Aktif iş hayatına okuduğu dönemlerde başlayan Köse, Avusturya merkezli Startup Live organizasyonlarını Türkiye’ye getirdi ve daha sonrasında bu şirketin ortağı oldu. Dubai’de bir süre Hakan Agro DMCC’de süt ürünleri ticareti yaptı. Devamında dijital sektörlerde girişimler yapan Köse, aktif ticaret hayatına kendi fabrikalarında ürettikleri içecekler sektöründe Türkiye ihracatını arttırma misyonuyla devam ediyor.

Yönetim Kurulumuzun 21.07.2020 tarih ve 2020/5 sayılı kararına istinaden Ege Bölge Başkanlığına atanan Sayın Güney Köse’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: