Gazilerimiz Onurumuzdur!

Gazilerimiz Onurumuzdur!

KAMUOYUNA DUYURULUR.

            24.04.2022 tarihinde Kocaeli ili Körfez ilçesi Güney Mahallesi, Tuğrul Caddesi üzerinde bulunan fırından pide aldıktan sonra fırın önünde üç kişi tarafından darp edilen sonrasında ameliyata alınan KIBRIS GAZİMİZ Abdullah Al amcamızın yaşadıklarını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

            Vatanı ve Milleti için kendisini siper etmiş bir Gazinin kendisini bilmez üç kişi tarafından hayati tehlike arz edecek şekilde hunharca darp edilmesi Yüce Türk Milletinin değerlerine yapılan bir saygısızlıktır. Milletimizin içerisinde oluşan bu acının vebalide büyüktür. Yüce Türk Adaletinden sorumlular hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını bekliyoruz. Yakalanan bu karaktersizlerin TUTUKSUZ DEĞİL TUTUKLU YARGILANMASINI BEKLİYORUZ.

                  BİLİNMELİDİR Kİ GAZİLERİMİZ ONURUMUZDUR.

Biz hangi ara bu hale geldik. GAZİ Abdullah AL ‘ın ÜÇ KENDİNİ BİLMEZ MAHLUKAT tarafından darp edilmesine sessiz kalanlar da aynı oranda suçludur. Çıkarıldıkları Mahkemece hiç bir şey olmamış gibi salınmaları da ayrı bir hukuk garabetidir. EMŞAV olarak bu işin takipçisi olacağımızı buradan beyan ederek; Her ne olursa olsun yaşça büyüğümüz olan birisine Gazimize, amcamıza el kaldıran, darp eden ve onun yaralanmasına sebep olanları, Kendini bilmez şereften yoksun bu kişileri esefle şiddetle kınıyorum. 28.04.2022

 

Abdurrahman YILMAZ

GENEL BAŞKAN 

 

                                                                                         

Haberi Paylaşın: