2022 Emşav Çalıştayı ve İller Toplantısı yapıldı.

2022 Emşav Çalıştayı ve İller Toplantısı yapıldı.

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (Emşav) 2022 Çalıştayı ve İl Başkanlıkları Toplantısı 28-29-30 Mart 2022 tarihleri arasında Ankara ilimizde yapıldı. Türkiye Barolar Birliği Konukevinde yapılan toplantıya Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz, Emşav Yönetim Kurulu Üyelerimiz, tüm İl Başkanlarımız ve birbirinden değerli Akademisyen Hukukçularımız ile davetli misafirlerimiz katıldılar.

İl Başkanlarımıza ve birimlerimize verilen “Temsiliyet ve Yöneticilik Semineri tamamlanmış olup; devamında ise Şehit Aileleri ve Gazilerimizin sorunlarının ele alındığı bir çalıştay yapılmıştır.

Her biri konusunda uzman olan Akademisyen Hukukçularımız, Şehitlik ve Gazilik kavramı, kanuni alt yapısı ve sorunların tespitiyle çözümüne dair, sonucu daha sonra rapor halinde kamuoyuyla paylaşılacak verimli bir çalıştay gerçekleştirilmiştir.

Başarılı bir şekilde tamamlanan çalıştayımıza katılım sağlayan birbirinden değerli Akademisyen Hukukçularımıza, Emşav İl Başkanlarımıza, davetli misafirlerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Haberi Paylaşın: