15 Temmuz Unutmadık... Unutmayacağız!

15 Temmuz Unutmadık... Unutmayacağız!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzün 6. Yıldönümünde;

Şehitlerimiz için düzenlenen Anma Töreni; İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Bakan Yardımcılarımız, Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet AKTAŞ, Ankara Valimiz Sayın Vasip ŞAHİN, Protokol Üyeleri, Emşav Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman YILMAZ, KYÇ. Türkiye Polis Emeklileri Derneği Genel Başkanı Sayın Doğan ŞİMŞEK, Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği Genel Başkanı Sayın Uğur YENEN ile Şehit Ailelerimiz Gazilerimiz ve davetli misafirlerin katılımı ile düzenlendi.

Ankara Karşıyaka Mezarlığı içerisinde bulunan 15 Temmuz Şehitliğinde düzenlenen törende Tüm Şehitlerimiz için Kuranı Kerim okundu aynı zamanda Karşıyaka Mezarlığı içerisinde bulunan Polis Şehitliğimizin ek bölümünde bulunan Şehit Polislerimizin kabirleri de ziyaret edildi, dualar okundu, kabirlerine karanfiller konuldu.

15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ/PYD Terör Örgütünün kahpe darbe kalkışmasında, hainlere dur diyen bu Millet bir destan yazdı canını ortaya koydu. Milli Birliğimizin en büyük kanıtlarından biri olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İradenin gücünü ortaya koydu.

Vatanımız ve Milletimiz için canını hiçe sayan Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi minnetle bir kez daha anıyor her birisine şükranlarımızı sunuyoruz.

EMŞAV

Haberi Paylaşın: